wtorek, 16 listopada 2010

Wszystko Płynie

Stworzyłem ilustrację promującą imprezę związaną z filmem "Wszystko Płynie". Impreza już 27.11 w Ślusarni - Wałbrzyska 3/5, Warszawa. Na imprezie będę malował na żywo. Zapraszam!
Na głównej sali będą Płynąć:
FUNK JOINT UNLIMITED
WARZYWA I OWOCE
JAM DJEMBE TRIO

Urzekać Was visualnie będzie:
VJ STAN BDB

Na drugiej sali Pluskać będą:
PAULA I KAROL - DJAY SET

Nurtujący Streetart na żywo:
AQUALOOPA

oraz kilka tajemniczych bonusów ;)

~~~~

Artyści:

FUNK JOINT UNLIMITED: warszawski kolektyw dj'ski, który na klubowej mapie stolicy działa od 2007 roku. W tym czasie wyrobił sobie rozpoznawalną markę, grając autorskie cykle imprez w najpopularniejszych klubach, organizując koncerty oraz współpracując ze znanymi artystami. Obecnie kręcą comiesięczne biby w Obiekcie Znalezionym, Kamieniołomach, a także w sopockim Soho. Ich imprezy przyciągają miłośników różnorodnych brzmień, ponieważ są oni otwarci na wszelkie gatunki muzyczne, od funku po electro. Wyznacznikiem ich stylu jest określenie "to, co najlepsze".

http://www.myspace.com/funkjointunlimited
http://soundcloud.com/fju

WARZYWA I OWOCE: wesoły kolektyw didżejski bez aspiracji ale z dobrym flow, od ponad dwóch lat daje rade w warszawskich lokalach rozkręcać zabawy i inne potańcówki. Pozytywna energia, gorąca bezpretensjonalna atmosfera i najlepsze taneczne bity zapewniają Adi i Pawłow, tym razem na PŁYNIEMY!!!
french touch / electropop / electro / indie / new disco / bauns

http://www.myspace.com/warzywaiowoce

PAULA I KAROL - DJAY SET: indie folkową „Paule i Karola” znacie już pewnie doskonale. Użyczyli nam piosenki "Change I know" do naszego pretrailera i współpracuja z nami przy oprawie muzycznej filmu. Na naszej imprezie wystąpią w nieco odmiennej roli. Będą nam puszczać swoje ulubione kawałki muzyczne. "Grany będzie stary i nowy folk, raczej ten miejski niż wiejski, ładne piosenki z bitem i trochę staro szkolnego rapu z wschodniego wybrzeża."

http://www.myspace.com/paulaikarol

AQUALOOPA: w trakcie imprezy będzie na żywo malował, inspirowana naszym filmem, streetartową grafikę. Aqualoopa jest grafikiem, ilustratorem, animatorem, artystą ulicznym i muzykiem. Jest autorem grafiki-ilustracji do plakatu i imprezy PŁYNIEMY!!! Sprawdźcie jego dotychczasowe prace na blogu.

http://www.aqualoopa.blogspot.com/

VJ STAN BDB: student ASP, będzie nas raczył swoimi wizualizacjami. Sami jesteśmy ciekawi jak pobawi się fragmentami naszych nagrań filmowych. Jak mówi sam o sobie "vj, dizajner, lubię jeździć na rowerze."

http://stanbdb.blogspot.com/

Brak komentarzy: