niedziela, 12 września 2010

Long Long - koncert Pracovnia godz. 20, czwartek 23.09.2010
Pracovnia godz. 20 w czwartek (23.09.2010) Widowisko audiowizualne „Psychodeliczna podróż Long Long do jądra zbiorowej nieświadomości” – bilety 10zł.

Roku pańskiego 1928 Antoin de Peru sprawując potężny rytuał, otworzył wrota na Trzecią Stronę. Wiedziony przez papuaskiego posłańca z zaświatów gigantyczną świnię Sido, po raz pierwszy wykonał lot do jądra zbiorowej nieświadomości. Potężne siły, które uwolnił do dziś zmieniają obraz rzeczywistości.
Long Long – warszawski kolektyw muzycznych szaleńców, postara się złapać kontakt z pierwszym świadomym psychonautą Antoinem. Patronem zespołu, który wyznacza ścieżki ich muzycznych poszukiwań. Archaiczne techniki ekstazy, tradycyjne obrzędowe rytmy, psychodeliczne wizualizacje, psychoakustyczne efekty wywoływane przez niebezpieczną elektronikę oraz inkantacje opracowane przez Antoine de Peru złoża się na ten odjazdowy koktajl. Kto go wypije nigdy nie będzie już taki sam.
Long long to podróż, Long Long to sen na jawie, Long Long to lot bez trzymanki w głąb świata mitu, transu i wewnętrznych lęków.
Przyjdź i odleć z nami

Warszawski zespół grający eklektyczny kolaż muzyki improwizowanej, elektroniki i etno.

Koncerty Long Long to spektakl audiowizualnego tripu w czasie rzeczwistym.

Brak komentarzy: