sobota, 8 listopada 2008

Koncert HORMONOGRAM

Zapraszam wszystkich na koncert mojego nowego skladu - HORMONOGRAM, w niedziele 23.XI o 20:30, wjazd 6 pln, miejsce SATURATOR - ul. 11 listopada 22.
Zapraszam takze do odwiedzenia naszego profilu na myspace: www.myspace.com/hormonogram

A tu info o nas:
HORMONOGRAM to warszawski projekt muzyczny założony w lipcu 2004r. przez Andrzeja 'Kwiatka' Kwiatkowskiego. Stabilizacja składu pozwoliła na ostateczne zamkniecie materiału, który jest mieszanką inspiracji takimi stylami jak: funk,pop,r'n'b. W kompozycjach usłyszeć można pulsujące energetycznie rytmy sekcji oraz wplatane jazzowe improwizacje fortepianu, gitary i trąbki. Nie brakuje też minimalistycznych melodyjnych ballad zabarwionych subtelnym brzmieniem akordeonu. Teksty piosenek opowiadają o relacjach międzyludzkich, a także, o wczoraj, dzisiaj i jutrze. Bywają sentymentalno-melancholijne, zarówno tak często jak pozytywnie perspektywiczne. Zbiór obserwacji ,przeżyc,które nie pozostają obojętne. Całość dopełnia kolorowo jak przystało na tą wokalistkę śpiew idealnie wpasowujący sie w brzmienie zespołu.
HORMONOGRAM zadebiutował w klubie Michała Milowicza-Maska, wystąpił także w programie Michaela Moritza-Kuźnia Talentów emitowanym w TVP3. W 2008r. HORMONOGRAM dotarł do półfinałów debiuty KFPP w Opolu. Oprócz koncertów klubowych zespół uczestniczył w masowych imprezach muzycznych min.z: Sidney Polak, Golden Life, Peny Line, Big Cyc. W aktualny skład zespołu wchodzą muzycy współpracujący z wieloma projektami polskiej sceny muzycznej.

Skład zespołu:

Diana'Ifi'Ude-vocals
Stefan Stefaniak-guitar
Wawrzyniec Prasek-keyboards
Maurycy Idzikowski-trumpet
Arek Bugaj-bass
Igor Chołda-percussion, vj
Andrzej'Kwiatek'Kwiatkowski-drums/accordion/compositions
Krzysiek Kwiatkowski-lyrics

Brak komentarzy: